Przetestuj już dzisiaj bezpłatnie system ProMIC !

Dostępna jest już możliwość bezpłatnego przetestowania systemu ProMIC !!!

Aby to zrobić trzeba będzie:

  • w sekcji „Pobieranie plików” kliknąć opcję „Program instalacyjny wersji testowej systemu ProMIC”
  • uruchomić program instalacyjny ProMIC.exe

Aby zainstalować system ProMIC należy kliknąć lewym przyciskiem myszki przycisk „Dalej”.

Jeżeli chcemy aby na pulpicie zainstalowana została ikona uruchamiająca system ProMIC należy lewym przyciskiem myszki zaznaczyć opcję „Utwórz ikonę na pulpicie”.

Jeżeli chcemy aby na pasku zadań systemu Windows  zainstalowana została ikona uruchamiająca system ProMIC należy lewym przyciskiem myszki zaznaczyć opcję „Utwórz ikonę na pasku szybkiego uruchamiania”.

Po zakończeniu instalacji możemy od razu uruchomić system ProMIC zaznaczając lewym przyciskiem myszki opcję „Uruchom system ProMIC” i klikając lewym przyciskiem myszki przycisk „Zakończ”.

  • uruchomić na pulpicie skrót ProMIC.exe lub z menu Start systemu Windows wybrać program ProMIC
  • zalogować się do systemu jako użytkownik test z hasłem test

W praktyce szybkość pracy systemu zależy niemal wyłącznie od szybkości łącza internetowego. Do poprawnego działania wersji testowej niezbędny jest:

  • komputer klasy PC min. Pentium III 800 MHz
  • karta graficzna i monitor o rozdzielczości min. 1024*768
  • karta sieciowa
  • łącze internetowe (z odblokowanym dostępem do IP 87.98.237.82 i odblokowanym  portem 5432)
  • system operacyjny Windows 98/2000/XP/VISTA/7

Wersja testowa łączy się z PUBLICZNĄ testową bazą danych. Niewskazane jest więc umieszczanie w programie testowym jakichkolwiek prawdziwych danych osobowych rzeczywistych osób! Wszelkie dane wprowadzane do systemu powinny być fikcyjne i służyć wyłącznie do sprawdzenia użyteczności systemu.

Firma Mori Marcin Bogucki nie bierze żadnej odpowiedzialności za dane umieszczane w systemie testowym.

W razie potrzeby możliwe jest udostępnienie NIEPUBLICZNEJ testowej bazy danych dla klientów wyrażających swoje zainteresowanie dłuższymi, wyłącznymi testami systemu ProMIC (testowa baza danych dostępna tylko dla wskazanego klienta).

Publiczna baza testowa może być w dowolnej chwili wyczyszczona z wprowadzanych danych testowych i firma Mori Marcin Bogucki nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę tych danych.

System ProMIC może być w dowolnej chwili odinstalowany bez pozostawiania jakichkolwiek swoich elementów w systemie Windows. Aby to zrobić z menu „Start” systemu Windows należy wybrać opcję „Programy”, w niej sekcję ProMIC i w niej kliknąć lewym przyciskiem myszki na opcję „Deinstalacja programu ProMIC”.

Wersja testowa obejmuje większość użyteczności pełnej wersji komercyjnej.  Jest to jednak tylko wersja umożliwiająca zapoznanie się z możliwościami systemu. Firma Mori Marcin Bogucki nie zapewnia w niej działania wszystkich możliwych opcji!